اخبار ورزشی

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| محمد خالوندی: رکورد خودم در جهان را 2 متر افزایش دادم – اخبار تسنیم

print
چکیده مطلب

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، محمد خالوندی پس از کسب جایگاه سوم بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا در رشته پرتاب نیزه اظهار داشت: امروز توانستم بهترین رکوردهایم را بزنم. من امروز و در این رقابت‌ها، رکورد خودم در جهان را دو متر جابجا کردم، اما به طلا نرسیدم. امیدوارم این رکوردها برای بازی‌های بعدی […]


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، محمد خالوندی پس از کسب جایگاه سوم بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا در رشته پرتاب نیزه اظهار داشت: امروز توانستم بهترین رکوردهایم را بزنم. من امروز و در این رقابت‌ها، رکورد خودم در جهان را دو متر جابجا کردم، اما به طلا نرسیدم. امیدوارم این رکوردها برای بازی‌های بعدی انگیزه‌ای باشد تا بتوانم در پارالمپیک و مسابقات جهانی، عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توانستی مدال خوش‌رنگ‌تری کسب کنی یا خیر، گفت: پیش‌بینی می‌کردم که رکورد پایین‌تری ثبت کنم و فکر نمی‌کردم پرتاب‌هایم تا این حد بتواند رکوردها را جابجا کند، اما وقتی بازی‌ها آغاز شد و با انگیزه‌ای که گرفتم، 48 متر پرتاب کردم و رکورد خودم را در جهان شکستم.

دارنده مدال برنز پرتاب نیزه پاراآسیایی تصریح کرد: از کمیته ملی پارالمپیک و ریاست فدراسیون جانبازان و معلولین خواهش می‌کنم نگاه بهتر و حمایت‌های بیشتری به ماده ورزشی و کلاس‌های ما داشته باشند. سال آینده مسابقات جهانی را پیش رو داریم، می‌توانیم در همین کلاس، قهرمان و نایب قهرمان شویم و باز هم مدال‌های اصلی را برای ایران به دست بیاوریم. امیدوارم این دوستان با حمایت‌های خود باز هم به ما انگیزه بدهند تا بتوانیم بهترین رکوردها را بزنیم و باز هم برای ایران افتخار و مدال کسب کنیم.

انتهای پیام/


برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.