اخبار حوادث

کشته و زخمی شدن دو کارگر بر اثر حادثه

print
چکیده مطلب

امروز چهارشنبه (۲۰ دی ماه) بر اثر دو حادثه جداگانه، دو کارگر در استان تهران و مازندران حین انجام کار بر اثر ریزش آوار کشته و زخمی شدند. به گزارش ایلنا، در حادثه اول که در کمربندی غربی میدان قاضی کتی بهاران ۳ شهر بابل در استان مازندران رخ داد، یک کارگر حدودا ۵۰ساله حین […]


حوادث کار,حوادث کار تهران ومازندران

امروز چهارشنبه (۲۰ دی ماه) بر اثر دو حادثه جداگانه، دو کارگر در استان تهران و مازندران حین انجام کار بر اثر ریزش آوار کشته و زخمی شدند.

به گزارش ایلنا، در حادثه اول که در کمربندی غربی میدان قاضی کتی بهاران ۳ شهر بابل در استان مازندران رخ داد، یک کارگر حدودا ۵۰ساله حین انجام کار دچار حادثه ریزش آوار می‌شود.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ بابل، کارگر مصدوم پس از حضور عوامل امداد و نجات به بیمارستان شهید یحیی‌نژاد بابل انتقال پیدا می‌کند اما به دلیل شدت جراحات وارده و به‌رغم تلاش کادر درمانی جان خود را از دست می‌دهد.

اما در حادثه دیگری که صبح‌‌ امروز رخ داد، کارگر ۲۵ ساله دیگری در منطقه تهرانپارس تهران، حوالی میدان رهبر بر اثر ریزش آوار در عمق ۵ متری چاه محبوس می‌شود.

به گفته رمضان بشیریان (رئیس ایستگاه ۲۳ آتش نشانی تهران)، عوامل امداد و نجات پس از رسیدن به محل حادثه این کارگر آسیب دیده را پس از یک عملیات چهار ساعته از چاه خارج کردند که خوشبختانه پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد حال عمومی کارگر جوان خوب است.Source link

دیگران می خوانند :   جامعه ایثارگری سهم ارزنده ای در پیروزی انقلاب دارد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.