اخبار ورزشی

فوتبال جهان| پیشنهاد اعزام 2 بازیکن خاطی فوتبال روسیه به سوریه – اخبار تسنیم

print
چکیده مطلب

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت اکسپرس، الکساندر نوزوروف در واکنش به درگیری فیزیکی الکساندر کوکورین (زنیت سن پترزبورگ) و پاول مامااف (کراسنودار) با دنیس پارک، رئیس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت که منجر به ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن وی شد، گفت: در ورزش فوتبال هیچ […]


به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت اکسپرس، الکساندر نوزوروف در واکنش به درگیری فیزیکی الکساندر کوکورین (زنیت سن پترزبورگ) و پاول مامااف (کراسنودار) با دنیس پارک، رئیس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت که منجر به ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن وی شد، گفت: در ورزش فوتبال هیچ جایی برای چنین اقداماتی وجود ندارد. بهتر است الکساندر کوکورین و پاول مامااف را به سوریه اعزام کنیم تا فوتبال را به مردم محلی آموزش دهند. این احتمال هم وجود دارد آنها در برخی از بازی‌ها به مصاف داعش بروند! البته کوکورین و مامااف هنوز هم نمی‌دانند از صندلی در محل حادثه چگونه استفاده کنند. هر چند مضروب اصلی زنده است و من متعهد هستم تا بدانم در فوتبال چنین حوادثی هیچ جایگاهی ندارند. فوتبالیست‌ها به احتمال فراوان مغزهای دارای پیچ‌وتاپ ندارند و در آن فقط تصویر توپ 32 تیکه با آرم آدیداس نقش بسته است.

الکساندر کوکورین، مهاجم 27 ساله باشگاه زنیت سن پترزبورگ و پاول مامااف، هافبک 30 ساله باشگاه زسکا مسکو در کافه‌ای در پایتخت روسیه دنیس پارک، رئیس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت را مورد ضرب‌ و شتم شدید قرار دادند. پزشکان بیمارستانی در مسکو آسیب‌های وارده به کارمند رسمی دولت روسیه توسط 2 بازیکن مطرح فوتبال این کشور را ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن اعلام کردند.

در این درگیری فیزیکی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی روسیه نیز حضور داشت که او نیز به شدت مصدوم شده است و به بیمارستان انتقال یافت.

پلیس مسکو نیز پرونده جنایی در رابطه با درگیری الکساندر کوکورین و پاول مامااف گشوده و این 2 بازیکن باشگا‌ه‌های زنیت سن پترزبورگ و زسکا مسکو تا پیش از رای دادگاه با 360 ساعت کار اجباری، محدودیت‌های آزادی به مدت یکسال و احتمال انتقال به زندان برای مدت 2 سال مواجه هستند.

انتهای پیام/


برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.