سینما

فراخوان عضویت سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران – سینمای ایران – خبر و گزارش – iCinema

print
چکیده مطلب


سینه کلوب مدرسه ملی سینمای ایران با انتشار فراخوانی از علاقه مندان سینما دعوت به عضویت کرد. برنامه یک ساله این کلوب شامل نمایش و نقد و بررسی فیلمهای روز مدارس مهم سینمایی جهان، مروری بر گزیده آثار سینماگران مطرح ایرانی با حضور فیلمساز و نیز فیلمهای روز سینمای ایران و جهان است و علاقمندان می‌توانند با حضور در این کلاس‌ها به تحصیل سینما بپردازند.

دانشجویان علاقمند به سینما می‌توانند با حضور در سینه کلوب مدرسه ملی ایران با بزرگان سینمای ایران گفتگو کنند، فیلم‌های روز سینمای ایران و جهان را ببینند و با برترین مدارس سینمایی جهان آشنا شوند. 

ظرفیت سینه کلوب ۶۰ نفر است و اولویت با متقاضیانی خواهد بود که بتوانند بر اساس رزومه و یا مدرک تحصیلی و صنفی ارسالی، شایستگی برای حضور را به نحو بهتری اثبات نمایند.

تاریخ اعلام اسامی نهایی اعضای سینه‌کلوب پایان شهریورماه در نظر گرفته شده و آغاز رسمی این دوره نیز از مهرماه برابر با آغاز سال تحصیلی جدید خواهد بود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۹۰۵۲۴۶ داخلی ۱۲۸ تماس بگیرند یا به سایت مدرسه ملی سینمای ایران به ادرس www.mmciran.com مراجعه کنند.

 9412


برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.