1552760161_image_200_125.jpg

در دربی هیچ تیمی از پیش برنده نیستگتوزو: در دربی هیچ تیمی از پیش برنده نیست


سرمربی میلان اگر چه تیمش در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته و در اوج قرار دارد اما در دربی فردا خود را بخت نخست پیروزی نمی‌داند. میلان که در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفته و بالاتر از اینتر در رتبه سوم جدول قرار دارد، فردا باید با این تیم در دربی دلامدونینا رقابت کند.


گنارو گتوزو درباره این دیدار می‌گوید: هر دربی داستان خود را دارد و لازم نیست که در مورد بازی چهار ماه پیش فکر کنیم. برخی می گویند اینتر مرده است و ما بخت اول پیروزی هستیم اما در دربی هیچ تیمی شانس بیشتری ندارد ما باید با قلب خود آماده این بازی شویم. ما باید باهوش بازی کنیم، اخیرا رکورد خوبی داشته ایم اما ما به اینتر احترام می گذاریم زیرا آنها می توانند ما را با مشکلاتی مواجه کنند. من در چنین دیدارهایی علاقمند به هدایت تیمم هستم و باید زیاد صحبت نکرد و با سکوت و رفتاری حرفه ای آماده چنین دیدارهایی شد.


او درباره درخشش پیاتک، خرید جدید میلان گفت: تفاوت ها در فوتبال از سوی یک تیم ایجاد می شود نه یک بازیکن. من تا به حال به ندرت دیده ام که یک بازیکن به تنهایی باعث پیروز شدن یک تیم شود.


سرمربی میلان در پاسخ به سوالی درباره غیبت مائورو ایکاردی، ستاره حریف در این دیدار افزود: پاسخ دادن به این سوال دشوار است. من فکر می کنم که حتی مهم ترین بازیکن جهان نیز باید به همه اعضای رختکن احترام گذارد زیرا تیم ها آنجا ساخته می شوند. احترام گذاشتن در یک تیم فاکتوری ضروری است اما این موضوع نه تنها توسط بازیکن، بلکه باید توسط مدیر برنامه آنها نیز رعایت شود زیرا رختکن یک تیم مقدس است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *