اخبار گوناگون

جملات کوتاه پاییزی

print
چکیده مطلب


جملات کوتاه پاییزی : پاییز یکی از قشنگ ترین فصل های است که در آن می توانید به خوبی زیبایی های خلقت خداوند را احساس کنید. این فصل زیبا و دوست داشتنی قطعا برای ما بسیار لذت بخش است. عده ی اینگونه فصل پاییز را تعبیر می کنند که این فصل سرشار از خوبی و حس عاشقی ست. در این فصل نیکمت ها بیشتر شاهد حضور آدم ها و قرارهای عاشقانه و دلدادگی ها هستند. حتما مقاله عکس پروفایل مخصوص پاییز را هم ببینید.

در ادامه این پست به زیباترین جملات کوتاه پاییزی اشاره شده است. شاید شما بخواهید از میان آن ها یکی  را برای دوست یا همراه تان ارسال کنید یا شاید قلمی بردارید و آن را بر روی کاغذی بنویسید و بر روی دیوار اتاقتان درون یک قاب بگذارید تا همیشه با نگاه به این جمله های زیبا ، انرژی مثبت و حس زندگی را به خودتان منتقل کنید. اطلاعات مفیدی از پاییز را در ویکی پدیا دنبال کنید.

بهترین و قشنگ ترین جمله ها

آنقدر آرامم مانند یک درخت در پاییز که تمام برگ هایش را بر باد داده…

********** 

پاییز تداعی از زیباترین فصل خداست ، پاییز وفادارترین فصل خداست.

**********

چه صدای شاعرانه ی دارند ، برگ ها را می گویم وقتی زیر پاهایمان آواز می خوانند…. برگ های که روزی سایه شان تکیه گاه آرامشمان بودند.عصر پاییزتون بخیر…

********** 

اگر می خواهید پاییز برای شما زیباتر شود ، بیایید به اندازه برگ های که به زمین می افتد برای یکدیگر آرزوهای قشنگ کنیم…الهی هیچ کس در این فصل مثل برگ ها از چشم کسی نیوفته…

**********

پرندگان باید بدانند که فصل پاییز پایان درخت نیست پس دل از شاخه ها بر ندارند و آن ها را به فراموشی نسپارند…

**********

پاییز فصل سردی ها و بی رحمی ها نیست، پاییز مثل زمستان جسور نیست ، او آرام آرام زرد می کند و کم کم جان را می گیرد ، ذره ذره می گریاند، پاییز فصل سردی ها نیست … تنها کمی نامهربان است مثل بعضی ها ….

**********

پاییز فصل خوبی هاست ، فصل عاشقی هاست ، فصل رسیدن هاست ، با فصل پاییز عاشقی کن و پنجره ات را به او باز کن … هوا هم هوایی شده و دلش یک عاشقی می خواهد. بیا در این فصل عاشقی ، عاشق وفادار باشیم..

**********

پاییز مثل شعری است که دست های منو و تو قافیه های آخر آن را می سازند ؛ دست های گرم و محکم منو تو …

جملات کوتاه پاییزی

ای کاش همه انسان ها مثل پاییز باشند ساده و بی ریا؛ پاییز تنها فصلیه که از همون روز اول خودشو نشون میده … کاش مثل پاییز باشیم دو رو نباشیم و از اول راه خودمون باشیم بدون دروغ و فریب….

فصل زیبا پاییز

**********

عاشق که باشی ،فصل پاییز که باشد/ باران هم که ببارد انار که هیچ ،اگر سنگ هم اگر باشی ؛دلت ترک میخورد…هوای همدیگر رو تو فصل پاییز داشته باشیم. مبدا دلی بشکند….

**********

هر چیزی را می توان زیبا دید ؛ پاییز فصل زیبایی هاست نگو خزان است.هر اتفاقی حکمتی دارد و همانطوری که شاخه های خشک مجموع ،صدای دلنشین قدم هایمان را می سازند ،صدای  خش خش برگ ها زیباست اگر ما بخواهیم…

**********

پاییز ، بهاریست که عاشق شده است…

**********

فصل پاییز نزدیک است بدان انار نیستم که به دست تو برسم ، من همان برگ های درختم که نگرانند از افتادن…

**********

امان از آسمان ابری پاییزو بوی آن،  نه آدم می داند که دردش چیست نه هیچ کس دیگری/  فقط این را می داند که هر چقدر هوا سردتر شود دلش آغوش گرم تری را می خواهد .

**********

پاییز دوست داشتنی من دوستت دارم و راضی ام از تو /

برگ های زرد و قرمزت را می بوسم و می بویم/

در هوایت نفس میکشم /

تو بوی باران داری و بوی خاک /

من بوی خدا می فهم از تو

**********

جملات کوتاه پاییزی


برچسب ها
پاییزی
جملات
کوتاه
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.