خروج
در حال بارگذاری
اخبار حوادث print
محاکمه عاملان شهادت مأمور پلیس
0 comment   769 visibility
بهمن ۲۴م, ۱۳۹۶


 دو قاچاقچی بزرگ پاکدشتی که در درگیری با مأموران، افسر پلیسی را با شلیک گلوله به شهادت رسانده بودند، پای میز محاکمه نشستند.

 

به گزارش ایران، سال ۹۴ این دو قاچاقچی که با ورود ناگهانی مأموران به مرکز تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی غافلگیر شده بودند اقدام به تیراندازی کردند که یکی از آنها به ستوان یکم میثم مولایی اصابت کرد و باعث شهادت او شد. متهمان پس از این درگیری قصد فرار داشتند که با واکنش بموقع مأموران در محل دستگیر شدند.

 

فریبرز و رامین پس از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفتند. فریبرز به‌عنوان متهم ردیف اول در بازجویی نخست شلیک به مأمور پلیس را پذیرفت. متهم ردیف دوم هم به مأموران گفت: آن روز تازه وارد محل تولید مواد مخدر شده بودم که چند دقیقه بعد صدای در آمد و من در را باز کردم. در همین حال فریبرز با اسلحه‌ای که در اختیارش بود مأموران را به رگبار بست ولی من هیچ نقشی در کشته شدن افسر پلیس نداشتم.» این دو متهم صبح دیروز از زندان به شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شدند وپای میز محاکمه ایستادند.

 

در ابتدای جلسه مادر شهید مولایی قصاص عامل قتل فرزندش را خواستار شد و سپس متهم ردیف اول در حالی که اتهامش را قبول داشت، گفت: من از روی ترس اقدام به تیر‌اندازی کردم و قصد کشتن کسی را نداشتم. پس از اظهارات این دو متهم قضات وارد شور شدند تا رأی خود را صادر کنند.

 

مادر افسر شهید میثم مولایی به ایران گفت: پسرم پنج سال پیش از شهادتش ازدواج کرده بود. او فارغ‌التحصیل رشته حقوق بود وشغلش را خیلی دوست داشت. حالا تنها نوه‌ام یادگار او است که امیدوارم هر وقت بزرگ شد مانند پدرقهرمانش برای وطنش خدمت کند.

 

 

 Source link

برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.

Leave a Reply

نظرات شما پس از تایید نمایش داده خواهد شد.